kávovar ASCASO DREAM PID

kávovar pro domácí a kancelářskou přípravu kávy s kontrolou teploty systémem PID

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 2844
31 036 Kč 25 649,59 Kč bez DPH
Kategorie: Ascaso kávovary
Položka byla vyprodána…

Nejznámější kávovar v nabídce společnosti ASCASO pro domácnost. Navrhl jej Marc Aranyó před více než 15 lety, ale náš sen stále zůstává snem, doslova, název DREAM žije.

Aniž by se dotýkal linie své odvážné retro estetické siluety a světa barev, Dream vylepšil svou technologii, aby doma připravil pomocí Vás - batisty dokonalé espresso jako v kavárně. Stroj je sestavený z nejkvalitnějších materiálů (hliník, nerezová ocel, mosaz) a s minimálním využitím plastů.

Verze PID nabízí zcela profesionální výkon: držák filtru Ø 60 mm externě nastavitelný OPV a externí displej PID pro nastavení teploty, nastavitelná předběžná infuze, pohotovostní režim a mnoho dalšího. Stroj snů!

Vysoce kvalitní materiály a komponenty
Kávovar Dream je vyroben z hliníku. Po předběžném leštění je stroj ošetřen vysoce kvalitním lakem (stejný povlak, jaký je použit u Formule 1 a na lodích), s řadou 8 barev v matném provedení (viz barvy).

Kromě široké škály barev nabízíme také náš leskle lesklý povrch, který zahrnuje řemeslně-mechanický proces, který dává každému kusu svůj vlastní charakter 

Tam-tamper
Model Dream (mletá káva / všestranný) obsahuje Tam-Tamper: Profesionální hliníkový tamper na kávu (57 mm) navržený Marcem Aranyó.
Hliník
Ručně leštěný
Této úpravy se dosáhne ručním leštěním každé součásti po jedné.
Jakékoli nepravidelnosti na leštěném povrchu jsou výsledkem tohoto pracného ručně vyrobeného procesu, díky kterému je každý kus jedinečný.
 
Speciální parní hůlka na cappuccino
Speciální funkce, která je součástí standardní výbavy všech našich produktů. Konstrukce parní hůlky umožňuje uživateli vyrábět krémová cappuccina a latte s lehkostí, která vypadá jako magie.
Pro skutečné puristy, kteří dávají přednost konceptu profesionálního baristy, je k dispozici volitelná tryska s centrálním výstupem.
 
 
Výkonná pára / horká voda
Nová skupina hliník + nerezová ocel zaručuje nepřetržitou a neomezenou páru. Životnost kusu je nyní mnohem delší díky tomu, že se na okruhu z nerezové oceli neusazuje vodní kámen.
 
Nádrž na vodu o objemu 1,3 litru
Lze jej vyjmout pro snadnou údržbu, čištění a vizuální přístup, což uživateli umožňuje rychle zkontrolovat množství vody v komoře. Nádrž lze plnit kávovarem v provozu. BPA - free
Ohřívač šálků
Horní část, která je emulací profesionálních kávovarů, má povrch, který udržuje šálky teplé a zajišťuje, že káva zůstane na optimální teplotě.Drátěný rošt
Stejně jako dekorativní aspekt udržuje drátěný rošt šálek bez zbytků kávy. Snadné čištění.


Miska z nerezové oceli
Snadno vyjímatelné pro čištění.
 
Kovové spínače
Díky vysoké kvalitě stroje je jeho používání příjemné. Zdůrazňuje retro vzhled.
Hliníkový termoblok + nerezová ocel
  • Čistá voda. protéká vždy nová voda s ohřevem pro každou kávu. Chuť a vůně kávy nejsou ovlivněny. Protože voda v oběhu nestojí a je neustále ohřívána, není ovlivněna kvalita.
  • Teplotní stabilita. Kvalita v každém. Díky své vysoké kapacitě a vnitřní trubičce měřící přes jeden metr. Optimalizováno elektronickou regulací teploty.
  • 100% bezpečné pro potraviny. Vodní okruh z nerezové oceli AISI 316. Žádná migrace kovů ve vodě.
  • Méně usazování vodního kamene.Snadno čistitelný obvod z nerezové oceli omezuje usazování vodního kamene.
  • Pára. Neomezený přívod páry. Konstantní tlak. Žádné poškození topného tělesa v důsledku nízké hladiny vody. Spolehlivost a kvalita.

Volná páka
 
Tento systém umožňuje použití jak mleté kávy, tak kávových kapslí ESE. Termoblok také umožňuje neomezenou produkci páry.
MLETÁ KÁVA
ESE KÁVOVÉ PODY
KAPSLE (VOLITELNÉ)
Nová masivní "HLAVA"
Kávová skupina se vyrábí bezolovnatou mosazí.

 

Držáky filtrů a profesionální filtry
V návaznosti na filozofii společnosti Ascaso, která spočívá v přenosu profesionálních komponent ze světa kávy espresso do domácích kávovarů, jsou všechny naše stroje vybaveny a poniklovaným mosazným držákem filtru s filtrem z nerezové oceli (pro 1 nebo 2 kávy) a speciální filtr pro kávové pody ESE.
Stejně jako tradiční filtry, Dream nabízí nejnovější technologii přípravy kávy s novým filtrem „super-froth“ pro extra krémové espresso. Tyto speciální tlakové filtry pro 1 nebo 2 šálky zajistí špičkovou cremu u kávy bez ohledu na použitou směs kávy nebo způsob mletí.

5 profesionálních standardních filtrů (2 tradiční, 2 tlakové, 1 monodávkový E.S.E.)

Jen filtry?
Kávové filtry na všech našich strojích jsou té nejvyšší kvality. Kvalitní materiály (AISI 304) a výroba
Náš špičkový výrobní proces zaručuje vždy optimální výsledky. Filtr po filtru. Otvor po otvoru. Pokud není dokonalý, budou významné rozdíly v extrakci do šálku.
 

Kruhové perforace jsou zcela rovnoměrné a vždy stejné velikosti (maximální tolerance rozdílu 0,02 mm mezi jedním otvorem a dalším otvorem).
Jeho design (geometrická pyramida pro otvory a úhel 94 °) zaručuje rovnoměrné dávkování a omezuje možné usazeniny v kávě a blokování otvorů použitou kávou.

Čerpadlo 20 bar
Profesionální vodní čerpadlo prochází vodu kávou při správném tlaku, aby získalo maximální aroma, chuť a organoleptické vlastnosti.
3cestný elektromagnetický ventil
Tento typ ventilu umožňuje stroji nabídnout výdej za sucha, eliminuje konečné odkapávání a brání přetlaku. Vyrobeno ve všech případech z bezolovnaté mosazi (OT 57) a dříku z nerezové oceli AISI316.
 
Profesionální parní ventil
Nová, výjimečná kvalita. Vysoce odolný. Jednoduché a levné opravy.
Systém uzávěru těsnění TFM (vysoce výkonný).
Elektronická technologie

Špičkové elektronické součástky. Čipová sada „Tropicalized“. Inteligentní řízení páry v termobloku.
Elektronický termostat (nastavitelný)
Tepelná stabilita ± 1,5 ° C.
(Volitelné v modelu ZERO)

Plně nezávislé elektronické řízení teploty pro každou skupinu (až 8 možných možností v rozmezí od 90 ° C do 106 ° C). Garantujeme maximální odchylku +/- 1,5 ° C. Při nepřetržitém nebo přerušovaném používání. Od první kávy až po úplně poslední.

Tradiční bojlerové a bimetalové termostaty nabízejí odchylku až +/- 5 ° C.


Mnohem stabilnější a profesionální správa páry

S elektronickým řízením je množství vody vstupující do skupiny založeno na teplotě stroje (nikoli na množství vody uvnitř, jako je tomu v případě kotle) změnou frekvence aktivace čerpadla, čímž se vždy vytvoří suchá pára.Tlak páry je v prvních 10 sekundách lepší než u kotlového systému, ale protože se nepřidává voda, tento tlak časem vyčerpá. S Thermoblockem je tlak nepřetržitý a neomezený.

Systém kotlů je mnohem méně spolehlivý z hlediska životnosti prvků. Nedostatek vody způsobí, že systém bude při používání parních služeb „bojovat“. V systému kotle navíc vyžaduje použití parní služby, aby uživatel následně ručně naplnil kotel.

Regulace teploty

Externí teploměr ve svém retro designu udává teplotu kávové skupiny.
Stupnice Twin ºC - ºF.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: